26.12.2020, 12:23

У Львові проголосили створення ОУН «Держава»

24 грудня у читальній залі відділу україніки ЛОУНБ Українське національне середовище проголосило створення Організації української нації «Держава». Незалежний національний ідеологічний проект ОУН «Держава» подав голова УНС Євген Салевич.

Він наголосив на проблемі організації українських організацій, які нечисленні, представлені переважно вождем і невеликим колом підтримки, не діяльні і не здатні до єднання в більшу національну силу, - про це повідомили ініціатори.

"Тому неорганізована нація програє вибори у власній державі, а неорганізований мільйонний майдан не спроможний довершити власні прагнення до змін та розбудови національної держави.

Нинішні НТШ, «Просвіта», ОУН є блідими копіями діяльного минулого.

Ми не чули, щоб НТШ піднімало питання про сучасний стан української нації.

Ми не чули, щоб «Просвіта» вела просвітницьку діяльність у напрямку проблем сучасного українського інформаційного світу.

Ми не бачимо, як ОУН веде тотальну боротьбу за наші національні інтереси.

Ми не бачимо твердинею Український храм, що мав би стояти на сторожі національних традицій, української ідентичности і віри.

Знаємо лише великих митрополита Андрея Шептицького і провідника ОУН Степана Бандеру.

Тому є потреба у сильній численній організації української нації задля розбудови національної держави, де ніщо не загрожуватиме розвитку нашої культури і процвітанню української ідентичности.

Тому ми у колі Українського національного середовища проголошуємо незалежний національний ідеологічний проект – Організація української нації «Держава».

Структура Організації матиме мале коло провідників, велике коло сприяння діяльности і контрольний орган – орган національної гідности.

Метою Організації буде відстоювання національних інтересів, пропаганда українських ідей, творення лідерів нації і національної сили", - сказано у повідомленні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: