• Головна
  • Новини
  • У Львові повернули прапор Слов'янську, який врятували від війни

03.12.2022, 13:05

У Львові повернули прапор Слов'янську, який врятували від війни

На зустрічі із міським головою Львова Андрієм Садовими Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Польщі Юріс Пойканс повернув прапор та почесну книгу гостей консулу Латвійської республіки з Донецької області Олександру Павенкові. До цього атрибути перебували у Варшаві.

Однак на знак віри у перемогу України у війні цінні речі повертають додому, на Донеччину.

"Олександр Павенко – незламний українець, пастор, який заплатив дуже високу ціну на цій війні. У 2014 році окупанти вбили двох його синів. Та протягом останніх  9 місяців він залишається з громадою у Слов’янську. Допомагає евакуювати, піклується про старших та дітей, привозить гуманітарку. Цінно, що прапор та книга почесних гостей консульства, які тимчасово зберігались у Варшаві, сьогодні повертаються додому. Нехай це буде ще одним знаком, що наша перемога вже близько", – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Окрім цього, на зустрічі були  присутні консул Латвійської республіки у Запорізькій області Юрій Підгорний, заступниця міського голови Оріхово Світлана Мандріч, а також уповноважений з питань державної мови Тарас Кремінь. Гості зі сходу України поділилися, як людям живеться за 10 кілометрів від фронту без світла, води та газу. 

"Наше місто зруйноване на 70%. Вночі люди сплять не в кімнатах, а в підвалах, інакше можуть не прокинутись. Три тисячі людей досі залишаються в Оріхово. Мені як представниці влади пропонували виставити білий прапор. Але прапор в Оріхово висітиме лише український", – розповіла на зустрічі заступниця міського голови Оріхово Світлана Мандріч.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: