• Головна
  • Новини
  • У Львові помоляться за всіх невинно убієнних українців, які загинули від рук російських окупантів

05.04.2022, 12:12

У Львові помоляться за всіх невинно убієнних українців, які загинули від рук російських окупантів

Сьогодні, 5 квітня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбудеться загальноміська акція «Світло пам’яті», якою вшанують невинно убієнних українців, що загинули від рук російських окупантів. Початок події – о 20:00. На площі небайдужі запалять сотні лампадок, також відбудеться панахида за участі представників усіх релігійних конфесій, йдеться на сайті Львівської міськради.

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк зазначив, що молитва у ці тяжкі часи є особливим виявом присутності й духовного єднання.

«Сьогодні важливо в молитвах пам’ятати тих, над ким не був звершений чин християнського похорону, хто був закатований за те, що він українець. Головною метою цього заходу буде молитовно вшанувати всіх невинно убієнних жертв цієї жорстокої війни росії проти мирної України. Адже зараз так важливо бути з тими, хто страждає, бути поруч з тими родинами, які втратили своїх рідних, близьких, знайомих, з тими, хто сьогодні втратив своїх дітей, бути поруч з тими, хто опинився у справді безвихідній ситуації з однією валізою, у якій вмістилося все життя. Тому оця наша спільна молитва, яка буде звершена зі всіма християнськими конфесіями нашого міста, висловлює наше бажання бути поруч із невинно убієнними, загиблими, поруч з тими, хто втратив усе, своє життя. Пряме завдання – бути поруч», - наголосив о. Павло Дроздяк.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: