• Головна
  • Новини
  • У Львові патрульні допомогли двом літнім жінкам, які заблукали у місті

06.11.2022, 19:47

У Львові патрульні допомогли двом літнім жінкам, які заблукали у місті

Двоє бабусь у різних районах Львова заблукали та забули, де проживають

Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області.

Вчора, 5 листопада, вдень, патрульних викликали на вулицю Окуневського. Небайдужі повідомили про розгублену жінку.

Командир взводу 4 батальйону Дмитро Пецій та його напарник Михайло Шпур заспокоїли жінку. Їм вдалося встановити, що це 88-річна пані Стефанія.

Невдовзі поліцейські з'ясували, де живе львів'янка. Вони відвезли її додому на вулицю Залізничну.

Другий випадок трапився, близько 2-ї години ночі. Патрульні помітили літню жінку на перетині вулиць Городоцької — Кульпарківської.

Охоронці порядку зупинилися, аби поспілкуватись з нею. Розгублена бабуся не мала з собою жодних документів та не пам‘ятала, де проживає. Патрульні 3 батальйону Назарій Пурський та Володимир Коваль запросили її у службовий автомобіль.

Заспокоївшись та зігрівшись, 79-річна львів'янка назвала ймовірну адресу проживання, однак, не пам‘ятала номер будинку. Інспектори завезли бабусю на вулицю Героїв Упа.

Пройшовшись із жінкою прилеглими вулицями, вона впізнала свій під‘їзд. Поліцейські супроводили пані Ольгу до дверей квартири та переконалися, що це дійсно її помешкання.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: