У Львові патрульні затримали 23-річного водія Skoda Octavia, який перевищив швидкість у населеному пункті, не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляє патрульна поліція, інцидент стався вдень 20 березня. Автомобіль рухався зі швидкістю 78 км/год у межах населеного пункту, що стало причиною зупинки.
Під час перевірки з’ясувалося, що водій не мав права керування транспортним засобом. Окрім цього, патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Драгер показав 1,35 проміле, що більш ніж у шість разів перевищує допустиму норму.
На порушника склали одразу кілька адміністративних матеріалів: об’єднану постанову за перевищення швидкості та відсутність водійського посвідчення, а також протокол за керування в нетверезому стані.
Після оформлення порушення автомобілем керував тверезий водій.
За темою
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
- У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
17.06.2026, 14:16
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні