• Головна
  • Новини
  • У Львові нетверезий водій позбавлений водійського посвідчення в'їхав в кучугуру снігу

16.02.2021, 15:50

У Львові нетверезий водій позбавлений водійського посвідчення в'їхав в кучугуру снігу

Сьогодні вночі патрульні отримали виклик про те, що на перехресті вулиць Героїв УПА та Боберського позашляховик в'їхав в кучугуру снігу.

Приїхавши на місце події, інспектори побачили автомобіль Kia Sorento, який не міг виїхати зі снігової пастки. За кермом був 49-річний львів'янин, повідомила патрульна поліція Львівської області.

В чоловіка патрульні одразу виявили ознаки алкосп'яніння. Вони запитали, чому він сів нетверезим за кермо, а той відповів:

"Хотів перепаркувати автомобіль".

Виявилося, що чоловік вже позбавлений посвідчення водія Залізничним районним судом міста Львів від березня минулого року. Тоді його притягнули до відповідальності за керування транспортним засобом в нетверезому стані.

З того часу на порушника неодноразово виносили постанови за їзду будучи позбавленим посвідчення водія.

Цього разу, патрульні склали на керманича протокол за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння вдруге за рік) КУпАП.

Також винесли постанови.

Також, патрульні скерували рапорт у відділ поліції для відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 382 (Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили) ККУ.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: