• Головна
  • Новини
  • У Львові нагородили переможців шосейної велогонки TOUR de ONUR

03.10.2021, 15:56

У Львові нагородили переможців шосейної велогонки TOUR de ONUR

Упродовж 4 днів у Карпатах та у Львові тривала аматорська шосейна велогонка TOUR de ONUR 2021, яка об’єднала понад 300 гонщиків-любителів зі всієї України та Європи під гаслом «Це твоя дорога!».

Сьогодні, 3 жовтня, в останній день змагання, у Львові назвали та відзначили подарунками переможців гонки у різних категоріях. Участь у нагородженні взяв і перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Сьогодні вже звучала думка, що велосипед – це мрія кожного. Я ж скажу, що мрія кожного міста – мати такі класні велозмагання. Люди, які сьогодні зібралися тут, творять новий стандарт. Оплески вам і дякую, що ви це робите», – зазначив Андрій Москаленко.

Відтак заступник мера отримав нагоду відзначити «Гірського короля» та «Гірського короля старшого покоління», за підсумками TOUR de ONUR 2021. Ними стали Євгеній Новосад та Григорій Іщенко.

Повний перелік переможців велогонки буде опублікований на сторінці TOUR de ONUR у Facebook. Переглянути трансляцію 4-го етапу гонки та нагородження можна за посиланням.

Нагадаємо, TOUR de ONUR 2021 — одна з найочікуваніших гонок в Україні: усі слоти на участь у ній розкупили впродовж 6 годин.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: