• Головна
 • Новини
 • У Львові турки відкриють медичний комплекс: 120 кабінетів, 300 лікарів

04.09.2021, 11:28

У Львові турки відкриють медичний комплекс: 120 кабінетів, 300 лікарів

Учора, 3 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «МоноДоктор» та їхніми турецькими партнерами. Темою зустрічі стало будівництво на території Львова великого медичного комплексу.

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

Як зазначили у межах зустрічі, проєкт показує абсолютно нову модель організації діяльності приватного медичного центру, яка надає лікарям усі послуги, «МоноДоктор» передбачає приватно-державне партнерство, та як наслідок – велику кількість безкоштовних послуг первинної медичної допомоги на високому рівні для клієнтів.

«Ми хочемо налагодити співпрацю з колегами з Львівської області. Місцеві лікарі та медичний персонал можуть навчатися у нас, а наші спеціалісти можуть приїхати задля обміну досвідом сюди. Галузь охорони здоров’я потребує командної роботи у лікуванні пацієнтів», - зазначив, професор, ректор Університету Башкент в Анкарі Алі Хаберал.

Отож, медичний комплекс включатиме 120 обладнаних медичних кабінетів на 300 лікарів, операційні, лікарні, лабораторія, реабілітаційний центр, стоматологія, косметологія, аптека, оптика та сучасний діагностичний центр.

Загальна площа комплексу складе понад 25 000 кв. м. Сам комплекс буде розташований у Львові на вул. Залізничній, 7.

Серед ключових заходів: ремонт І будівлі (в кінці року очікують відкриття); реконструкція ІІ будівлі (очікують на дозвіл до кінця року); будівництво з нуля ще трьох будівель (початок у 2022 р.).

Інвестиційний вклад у будівництво складає 5 млн доларів у ремонт першої будівлі та 700 тис. доларів на медичне обладнання.

Учасниками зустрічі стали: керівництво Львівської ОДА та структурних підрозділів облдержадміністрації, головні інвестори, співвласники та генеральні директори компанії «MonoDoctor», а також фахівці з Університету Башкент та інвестиційні консультанти компанії.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: