02.02.2023, 17:58

У Львові на пл. Двірцевій встановили делініатори

У Львові, на під’їзді до Залізничного вокзалу з вул. Чернівецької, встановили делініатори. Це зробили, щоб унеможливити паркування транспорту на проїзній частині. Адже попри відповідні дорожні знаки, водії постійно паркуються в правій смузі, створюючи перешкоди для руху транспорту.

Довжина ділянки з розподільчими стовпчиками – орієнтовно 50 м. Наразі обмежувачі – тимчасові. Та якщо вони допоможуть припинити незаконне паркування на цій локації, то їх встановлять на постійній основі. Про це розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

"Проблема в тому, що і таксисти і ті, хто очікує пасажирів з поїзда,  паркуються на тривалий час в смузі руху, затримуючи інших водіїв. Делініатори унеможливлюють таке паркування, оскільки більше немає можливості об’їхати припарковані авто іншою смугою. Таким чином ми стимулюємо водіїв не зупинятися в місці, де це й так заборонено правилами дорожнього руху. Натомість вони можуть користуватися створеними на пл. Двірцевій місцями посадки-висадки пасажирів та автостоянкою", – пояснив Павло Сирватка.

Посадовець додав, що наразі обмежувачі встановили на 2 місяці. 

"Поки обмежувачі встановили у тестовому режимі. Впродовж 2-х місяців будемо моніторити та аналізувати їх ефективність. І, відповідно, прийматимемо рішення щодо встановлення тут постійних делініаторів", – зауважив Павло Сирватка.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Ганяли окупантів по полю як тарганів": львівські тероборонівці показали, як ліквідовують росіян з неба

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

Василь Чорний

Кіровоградська область в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: