• Головна
  • Новини
  • У Львові можна безкоштовно викликати мобільну бригаду для вакцинації проти коронавірусу

29.09.2022, 10:50

У Львові можна безкоштовно викликати мобільну бригаду для вакцинації проти коронавірусу

Комунальні установи та приватний бізнес можуть звернутися до управління охорони здоров’я Львівської міської ради, щоб організувати процес вакцинації на своєму підприємстві.

Медичні мобільні бригади вже починають вакцинувати працівників стратегічних підприємств, закладів торгівлі та ринків, закладів харчування, банків, поштових відділень тощо, де буде більше, ніж 50 охочих імунізуватися.

"Ті, хто має бажання організувати вакцинацію для працівників своєї компанії, можуть зателефонувати в управління та домовитись про всі деталі приїзду на підприємство медичної мобільної бригади. Ми вже мали такий досвід, тому можемо запевнити, що все буде організовано максимально якісно та кваліфіковано. Будьте відповідальними та дбайте про здоров’я своїх працівників", – зазначає керівник департаменту гуманітарної політики Львова Євген Бойко.

За деталями слід звертатись за тел. (032) 260-23-92 (Ірина Коренькова).

Нагадаємо, зараз у Львові діє дев’ять стаціонарних пунктів вакцинації у міських поліклініках, де можна щепитися першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватися – зробити бустерну дозу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: