14.12.2021, 16:59
У Львові дозволили відновити роботу Будинку вчених, де гуляла «голодна туса»
Будинку вчених у Львові, де відбулася "голодна вечірка" у День вшанування пам'яті жертв Голодомору, дозволили відновити господарську діяльність. Раніше її заборонили через порушення карантинних вимог.
Відповідне рішення ухвалили у понеділок, 13 грудня, під час засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "Еспресо.Захід".
Роботу Будинку вчених дозволили відновити за умови дотримання карантинних заходів.
Передісторія
- У Львові в день вшанування пам'яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років блогери влаштували "голодну" вечірку. Свій день народження святкував блогер з Чернівців Олександр Заліско. Серед гостей на вечірку в сексі-стилі із натяками на БДСМ були запрошені також "зірки" інстаграму Наталі Литвин (1 мільйон підписників); Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників); Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників); Саша Бо (1,9 мільйона підписників). Відбулася вечірка у Будинку вчених, що на вулиці Листопадового Чину. Власник "будинку вчених" – Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.
- Керівництво львівського Будинку вчених відреагувало на "голодну вечірку", яка відбулась у День вшанування пам'яті жертв Голодомору.
- У соцмережах закликали бойкотувати блогерів-організаторів "Голодної вечірки", а компанії, які з ними співпрацюють, – припиняти співпрацю.
- За порушення карантинних вимог комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
- Не той Заліско. Львівського співака захейтили через "голодну тусу".
- на прийомі у міській раді помер директор львівського Будинку вчених Роман Славітич.
- Ведучий "голодної туси" звинуватив у смерті директора львівського Будинку вчених тих, "хто кидав каміння"
За темою
- До 770-річчя Львова відкрили виставку та випустили спеціальні поштові марки
01.05.2026, 13:41
- Правоохоронці затримали зловмисників, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
01.05.2026, 12:50
- У Шептицькому поліцейські затримали викрадача обладнання та товару з магазину
01.05.2026, 12:18
- У Львові викрили “салон еротичного масажу”, де експлуатували неповнолітню — підозрюють двох сестер
01.05.2026, 11:13
- У Львові зафіксували найхолоднішу ніч за останніх 50 років
01.05.2026, 10:34
Обговорення
Львів
ТОП
Правоохоронці затримали зловмисників, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми