Постраждалу у стані середньої важкості доставили до лікувального закладу. Також аварійна служба «104» тимчасово перекрила подачу газу до квартири.
Загалом від початку 2025 року це вже 14-тий випадок отруєння чадним газом у Львівській громаді, внаслідок яких постраждали 30 людей, з них 13 – діти. На жаль, 2 людей загинули.
Нагадаємо, раніше у Львові фахівці озвучили найпоширеніші причини отруєння чадним газом, про які варто пам’ятати кожному, та нагадали основні правила користування газовими приладами.
Симптомами отруєння чадним газом є інтенсивний головний біль, загальна слабкість та сонливість, можливі запаморочення та блювота. Якщо виникають такі симптоми, необхідно вимкнути усі прилади горіння і вийти на вулицю, викликати «швидку» та газову аварійну службу.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.
За темою
- На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
08.06.2026, 19:24
- Суд у Львові оштрафував псевдомінера за неправдиве повідомлення про замінування ТЦ
08.06.2026, 18:46
- Екссуддя зі Львова намагався через Верховний Суд повернути посаду, але припустився помилки в позові
08.06.2026, 17:45
- На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
08.06.2026, 17:29
- Метадон у смальці та мазі Вишневського: у Львові засудили групу постачальників наркотиків до СІЗО
08.06.2026, 12:03
Обговорення
Львів
ТОП
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
Внаслідок ДТП на Львівщині травмовані дві дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні