02.06.2021, 12:28
У Львові директора комунального підприємства підозрюють у розтраті майже мільйона гривень
Посадовця, який розробив схему розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, викрили слідчі відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості поліції Львівщини спільно із оперативниками Служби безпеки України у Львівській області та спеціалістами Західного офісу Держаудитслужби, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, у серпні 2020 року 41-річний львів’янин, директор одного з комунальних транспортних підприємств, під час відритих торгів уклав договір з підприємством-постачальником електричної енергії.
Проте, користуючись своїм службовим становищем, у вересні посадовець безпідставно укладав ще кілька додаткових угод з придбання електроенергії за збільшеною ціною за рахунок комунального підприємства, чим спричинив розтрату бюджетних коштів на суму майже 969,5 тисяч гривень.
Слідчі повідомили посадовцю про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усіх фігурантів справи, причетних до розкрадання бюджетних коштів.
Нагадаємо, учора. 1 червня, пресслужба Львівської міської ради повідомила: "Дії щодо економії бюджетних коштів під час закупівлі електроенергії без посередників викликали запитання з боку правоохоронних органів. Порушено кримінальне провадження, ведуться слідчі дії щодо керівництва ЛКП «Львівелектротранс». «Завдяки закупівлі електроенергії без посередників за півроку ЛКП «Львівелектротранс» зекономило 5,3 млн грн коштів громади міста. Однак, правоохоронні органи мають запитання. Львівська міська рада готова сприяти розслідуванню», - повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури.
За темою
- Поліцейські Самбірщини розслідують обставини смертельної автопригоди
20.06.2026, 12:54
- На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20.06.2026, 11:12
- На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
19.06.2026, 18:08
- У Давидові продали землю під багатоповерхівку за понад 20 млн грн
19.06.2026, 17:25
- Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
19.06.2026, 16:56
Обговорення
Львів
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
У Давидові продали землю під багатоповерхівку за понад 20 млн грн
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні