• Головна
 • Новини
 • У Львові активісти вимагають врятувати вул. Бандери, поки не пізно

27.04.2021, 14:47

У Львові активісти вимагають врятувати вул. Бандери, поки не пізно

У Львові громадські активісти проінспектували реконструкцію вул. Степана Бандери і залишилися вкрай незадоволеними якістю виконаних робіт.

ГО "Зручне місто" вже чимало років займається сприянням процесу сталого розвитку Львова у напрямках поліпшення комфорту проживання та пересування вулицями. Під приціл їх уваги потрапила реконструкція вул. Бандери.  Сьогодні, 27 квітня, на їх сторінці у YouTube з’явилося відео в якому вони розкритикували реконструкцію вул. Бандери, передає "Еспресо.Захід". 
 

"Коли стало очевидно, що це не декілька випадкових помилок, а систематична халтура і незадовільної якості проект, мовчати не можна. Вимагаємо негайно зупинити всі роботи, скликати комісію та виправити недоліки, поки ще є шанс!", - йдеться в описі.

В самому відео ведучий, який показує недоліки ремонту, прямо називає проектантів та підрядників "руко**пими".

"Рукож**и! Чого ж ви так людей не любите? 88 см хідник, щоб вам так всі ремонти майстри в хаті поробили! Щоб ось такою вузенькою доріжкою йшли до туалету... Те, що тут робиться  в жодні рамки не вкладається. Якщо вам дали хороший ескізний проект, то зробіть по-людськи. Для кого ви це робите?", - каже ведучий.


Фото: скріншот з відео

Активісти звернули увагу на кричущі помилки реконструкції. Наведемо декілька прикладів:

 1. Виїзд на вул. Професорську. Ширина проїжджої частини тепер становить 4,4 м. "Там, що, боком машини їхатимуть чи танки возитимуть? ", - не розуміють активісти. Адже така ширина означає, що хідники стали близько 90 см, для прикладу, людям з двома візками буде складно розминутися.
 2. На дорогу дали грубу бруківку. "Куди ви діли маленьку шліфовану мозаїчну бруківку? Вкрали? Покладіть на місце, де взяли! ", - каже ведучий. Груба бруківка, вірніше грубі валуни, які залили цементом є навіть на пішохідних частинах, тому людям з візками, на колясках та на роликах буде дуже складно долати дорогу.
 3. З деревами теж проблема. Обгороджені дерева мали би не зрізати, але частину з них таки порізали. "Ой, ми зрізали бо воно мало дуже сильно пошкоджене коріння. Ой, а хто ж це пошкодив коріння? Ми! Ви взагалі адекватні? Перестаньте різати все підряд!", - наголошують активісти. Зокрема вони згадали про кричущий факт, коли великогабаритний кран не міг проїхати і він просто почав ламати гілки здорового дерева, що йому заважали.
 4. Старі бордюри не рівно покладені. "Чи можна поставити старі бордюри рівно? Звичайно! Краї пообрізайте і будуть рівні. Не хочеться кожен бордюрчик підрізати, бо забагато роботи, але ж хочеться таку ср*нь залишати", - резюмує ведучий.
 5. Демонстраційну ділянку дороги, яку ще кілька років тому зробили поруч Політехніки, не змогли відновити.  Тепер там замість велостійок нова кишенька для автомобілів.  "Та подивіться й скопіюйте. Або взагалі не рухайте, нащо ви це рухали?", - не розуміють активісти.


Фото: скріншот з відео

У підсумку, ГО "Зручне місто" звернулося до проектантів, підрядників та чиновників Львівської міської ради виправити помилки, поки не пізно.

"Думаєте, що львів’яни не бачать якості робіт цього хваленого "Онура"? Вони скотилися вже нижче плінтуса! У Львові сіли на голку "Онура", бо вони можуть робити в кредит і можна не одразу платити. Досить! Шукайте нормальних підрядників. Гімноякості нам не треба. Та й турків тут майже не залишилося, одні п’яні Зеники ходять. Такі от робітники", - резюмують активісти.

У коментарях під цим відео чимало львів’ян говорять про те, що готові вийти на мітинг під стіни ЛМР через такі недоліки реконструкції.

Наразі, чиновник ЛМР ніяк не зреагували на ці застороги висловлені ГО "Зручне місто".

Довідково. Замовником реконструкції вул. Степана Бандери є ЛКП «Львівавтодор», проектантом – ТзОВ "Трамдорпроект", підрядником – ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Вартість робіт складає 209,5 млн грн.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: