Сьогодні о 20:12 під час виконання виклику бригадою № 143 Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф було здійснено напад на працівників нашої служби
Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Пацієнт, в якого діагностовано травму голови з кровотечею та проникаюче поранення черевної порожнини з кровотечею, під час надання допомоги накинувся на бригаду, наніс удари в обличчя фельдшеру Центру. Після цього намагався скоїти суїцид, вистрибнувши із вікна третього поверху.
Незважаючи на агресію та загрозу життю, медики забезпечили фіксацію пацієнта, надали медичну допомогу та спільно з нацполіцією транспортували нападника у 8-му міську клінічну лікарню. Саме зараз йому проводять оперативне втручання.
У нашого екстренної служби діагностовано забої м’яких тканин обличчя.
Бригада швидкої у складі лікаря Володимира Ананєвича, фельдшера Олександра Думного, водія Володимира Гнаткевича спрацювала злагоджено, незважаючи на загрозу власному життю.
За темою
- У Львові п'яна компанія напала на бригаду швидкої допомоги
28.06.2020, 16:30
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми