• Головна
  • Новини
  • У «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», АТП №1, «Львівавтодор» увіллють 584 млн грн

23.01.2021, 08:33

У «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», АТП №1, «Львівавтодор» увіллють 584 млн грн

Сьогодні, 22 січеня, під час презентації бюджету розвитку Львівської МТГ на 2021 рік в рамках консультацій з громадськістю Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово- комунального господарства розповіла про видатки, які передбачені для департаменту житлового господарства та інфраструктури, районних адміністрацій та львівських комунальних підприємств.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Весь напрямок житлового-комунального господарства у бюджеті розвитку включає фінансування ремонту/облаштування об'єктів, передбачених за департаментом житлового господарства та інфраструктури, фінансування об'єктів, за які відповідальні районні адміністрації, та фінансова підтримка наших львівських комунальних підприємств.

У проекті бюджету розвитку для районних адміністрацій передбачаємо 189 млн грн. Зокрема Личаківській, Шевченківській, Залізничній районним адміністраціям, оскільки до них доєднані населені пункти МТГ, передбачаємо по 33 млн грн, а Галицькій, Франківській і Сихівській — по 30 млн грн.

Для наших ЛКП — це «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», ЛК АТП № 1, «Львівавтодор» та інші підприємства, передбачено 584 млн грн. А для департаменту житлового господарства та інфраструктури на ремонт доріг і облаштування велодоріжок пропонуємо виділити 80 млн грн. З них 50 млн грн — це заборгованість за виконані об'єкти у минулому році. На житлове господарство пропонуємо 40,2 млн грн, а на облаштування світлофорних об'єктів, освітлення — 9,8 млн грн.

Щодо ремонту доріг, то цього року будемо проводити роботи на перехідних об'єктах — це вул. Шевченка, вул. С. Бандери, вул. Б. Хмельницького, вул. Пекарська та вул. Личаківська", — розповіла Ірина Маруняк.

Посадовиця детально роз’яснила також цільове призначення та необхідність коштів, які передбачені для комунальних підприємств. Вона відзначила, що підприємства потребують дофінансування, оскільки у більшості з них тарифи не є відкориговані і спричиняють значні збитки, необхідно поповнювати статутні капітали ЛКП для їхньої спроможності виплачувати заробітну плату працівникам, оплату лізингових платежів, гарантії по кредитах, а також для проведення ремонту і модернізації обладнання.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

Коментар

Блоги

Юрій Никорак

Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

Михайло Цимбалюк

«Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

Андрій Вихопень

Замість грейдерів, ручна підлегла сила

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: