У четвер, 4 лютого, у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка художників, які були учасниками проєкту «АРТБИТВА двох поколінь Х та Z» та перша сольна виставка малярства Олексія Маліка «Маю те, що маю…».
Про це повідомили у Львівській обласній раді.
«Мені надзвичайно приємно, що у нас налагоджена творча співпраця з одеськими колегами. Ми завжди раді бачити наших митців у цих стінах, адже це люди, яких Бог наділив неабияким талантом», - зазначив під час вітального слова директор палацу мистецтв Юрій Візняк.
«У цьому залі присутні твори, які гріють душу. Їх об’єднує глибока думка та відчуття життя»,- сказав голова Львівської обласної організації національної спілки художників України Ігор Гавришкевич.
За словами очільника одеської артгрупу «Рікі» Олексія Маліка, проєкт «АРТБИТВА двох поколінь Х та Z» організували задля залучення уваги громадськості до сучасної візуальної культури, а також для об’єднання України. Головна його ідея полягає у творчому змаганні митців різного віку.
Проєкт відбувався у кілька етапів, на кожному були свої завдання. Переможців визначало міжнародне журі.
«Це фактично творча битва між світоглядами двох поколінь, а також між викладачами та студентами»,- резюмував Олексій Малік. Водночас, аналізуючи свою власну виставку, художник наголосив, що вона є підсумком його творчої діяльності.
Слід зазначити, що митець уже понад 8 років очолює артгрупу «Рікі», представники якої реалізували чимало творчих проєктів не лише на Одещині, але й поза її межами.
Триватиме виставка до 27 лютого.
За темою
- Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
08.06.2026, 13:19
- Київ позбувся ще одного об’єкта російської імперської символіки: демонтували пам'ятник Булгакову
05.06.2026, 14:13
- На Львівщині помер скульптор Андрій Величко — автор десятків пам’ятників і храмових скульптур
25.05.2026, 20:35
- У Києві внаслідок масованого обстрілу пошкоджено Національний художній музей, філармонію та оперу
24.05.2026, 15:15
- Україна подала вишиванку до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО
21.05.2026, 10:37
Обговорення
Культура
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні