09.03.2021, 09:10

У Львівській області сталися численні підтоплення

7-8 березня внаслідок пiдйому рiвнiв води на річці Західний Буг та окремих її притоках на території двох районів Львівської області ( у Червоноградському та Львівському) у 2 селах та 2 містах, сталися численні підтоплення.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

 Зокрема, у селі  Добрячині (Червоноградська МТГ) внаслідок переливу води з каналу підтоплено літню кухню (рівень води 10 см), присадибну ділянку на площі 170 кв. м ( 15 см) та пасовище завбільшки 2,3 га (10-80 см.). 8 березня тут пнамагались перекрити каналу мішками з піском. Укладено 100 мішків. На місці події працювали: місцеві жителі, працівники фермерського господарства ПП "Козацький курінь» та Червоноградської МТГ.

У  с. Межиріччі (Червоноградська МТГ) через розлив р. Рати підтоплені 4 присадибні ділянки та 4 погреби на вул. Шкільна та вул. Зарічна. Загальна пеідтоплена площа 6000 кв. м (рівень води 15-20 см).

У місті Червонограді внаслідок розливу річки Західний Буг підтоплено територію і два цехи ТзОВ «Енерголіс» (рівень води 8-12 см), що на вул. Радехівська, 20.

Також у місті Кам'янці-Бузькій (Кам'янка-Бузька МТГ) внаслідок розливу р. Західний Буг підтоплено 6 присадибних ділянок на загальній площі 400 кв. м (рівень води 10-15 см). 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: