• Головна
  • Новини
  • У Львівській обласній клінічній лікарні виявили понад 8 млн грн зайвих витрат

22.09.2022, 18:12

У Львівській обласній клінічній лікарні виявили понад 8 млн грн зайвих витрат

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності лікарні

Про це повідомили у Держаудитслужбі.

Як з'ясували аудитори, лікарнею безпідставно здійснено оплату підрядній організації в сумі 6,1 млн грн, внаслідок завищення підрядною організацією обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу лікарні. Зокрема, підрядна організація серед виконаних робіт зазначила зайві площі облицювання стін керамічною плиткою, покриття лінолеумом, фарбування стелі та інші ремонтні роботи. Також аудиторами встановлено, що лікарнею здійснено оплату підрядній організації за фактично неотримані дзеркала, умивальники, душові кабіни тощо. Загальна задекларована вартість виконаних підрядною організацією робіт становила 42,3 млн грн, яку повністю лікарнею оплачено.

Також були виявиленні недоліки при проведенні розрахунків з кейтеринговою компанією, яка надавала харчування пацієнтам стаціонару. Як результат, кейтеринговій компанії без належних підстав виплачено понад 765 тис. грн. Ще понад 340 тис. грн лікарня сплатила за комунальні послуги, спожиті тією самою кейтеринговою компанією при організації харчування пацієнтів лікарні.

"За допущені порушення законодавства відповідальних посадових осіб лікарні буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до Галицької окружної прокуратури м. Львова та долучено до кримінального провадження", – зазначили у Держаудитслужбі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Михайло Цимбалюк

Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

Богдан Рабешко

Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: