• Головна
  • Новини
  • У Львівській міськраді розповіли про готовність до опалювального сезону

30.09.2022, 15:39

У Львівській міськраді розповіли про готовність до опалювального сезону

Львів на 100% готовий до початку опалювального сезону. Про це розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

 За його словами  об’єкти теплопостачання до роботи у зимовий період готові, внутрішньобудинкові системи заповнені водою, договори на постачання газу підписані. 

“Зараз спільно з регіональним Гідрометцентром щоденно моніторимо температуру зовнішнього повітря. Норми і законодавство щодо початку опалювального сезону не змінилися – протягом трьох діб середньодобова температура має бути нижче 8 градусів. Такої температури не передбачають до середини жовтня, тому поки опалювальний сезон розпочинати не будемо. Якщо потреба опалення буде у закладів гуманітарного блоку – освіта, медицина, ми готові подавати їм тепло відповідно до листів-звернень”, – розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

За його словами, зважаючи на те, що країна в стані війни і можливі різні загрози, місто готується до різних сценаріїв опалювального сезону. Тому, крім звичайної підготовки до зими, розробили сценарії реагування і дій у разі обмеження чи відсутності постачання газу та електроенергії. Зокрема роблять запаси альтернативних видів палива, готують альтернативні джерела опалення (металеві печі), на завершенні процедура закупівлі дров для резерву міста. Станом на зараз придбано і зроблено власними силами близько 700 металевих печей, які будуть використані за необхідності.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: