• Головна
  • Новини
  • У Львівській громаді 13 земельних ділянок готують для продажу на аукціоні

02.06.2023, 08:52

У Львівській громаді 13 земельних ділянок готують для продажу на аукціоні

У громадах Львівської МТГ 13 земельних ділянок планують продати на електронних торгах. Три ділянки продаватимуть вже у липні. Ще 10 ділянок – на стадії підготовки до торгів. Всі комунальні землі реалізують під комерційні потреби. Частина з виручених коштів піде на розвиток населених пунктів, у яких продаватимуть ділянки.

У департаменті міської агломерації ЛМР наголошують: продаватимуть комунальні землі несільськогосподарського призначення, які нині пустують. Продаж землі через е-аукціон допоможе розвивати бізнес у громадах. До прикладу, завдяки аукціонам у Малих Підлісках має з'явитися перший у громаді торговий комплекс.

«На дві земельні ділянки у Дублянах та одну у Малих Підлісках на крайній сесії затвердили стартові ціни та умови продажу. Ці ділянки невдовзі виставлятимуть на Prozorro. Аукціон заплановано на липень. Нагадаємо у Дублянах, на вулицях Сонячній - Львівській, продаватимуть дві ділянки під СТО. У Малих Підлісках, на просп. Незалежності, 1, - для будівництва торгового комплексу. У громаді це буде перший такий заклад.

У Гряді, на вулиці Польовій, готують 8 ділянок для продажу на е-аукціоні. Всі ділянки призначені під комерційно-виробничі потреби. На сесії надали дозвіл на розробку проєкту землеустрою. Це означає, що ділянку мають сформувати, присвоїти кадастровий номер, а потім на сесії визначатимуть стартову ціну для продажу.

У Зарудцях, на вулиці І. Франка, що навпроти школи, готують ділянку для продажу під будівництво магазину. На сесії надали дозвіл на розробку експертно-грошової оцінки.

У Лисиничах, в межах вулиць Винниківської та Мазепи, продаватимуть землю під будівництво СТО. На сесії затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки», - розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: