• Головна
  • Новини
  • У Львівській академії мистецтв презентували каталог мистецьких подій до п’ятиріччя галереї

20.09.2020, 18:44

У Львівській академії мистецтв презентували каталог мистецьких подій до п’ятиріччя галереї

Цього тижня в галереї Львівської національної академії мистецтв презентували каталог до п’ятиріччя діяльності молодіжного арт-простору. У виданні представили всі мистецькі події галереї ЛНАМ за період з 2015 року до сьогодні. Каталог видали двома мовами. Також його можна переглянути в розширеній версії на сайті ЛНАМ. Проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

Двомовний каталог обсягом 142 сторінки, має розширену інтерактивну онлайн версію із детальними фотозвітами, відгуками та рефлексіями мистецтвознавців. Переглянути її можна на офіційному сайті ЛНАМ. Кожна виставка в каталозі містить QR-код, який скеровує на детальний фотозвіт на сайті.   

Як зазначають організатори: «Каталог став для нас певною відправною точкою для розвитку комплексного комунікаційного проєкту. Ми працюємо насамперед над промоцією як нашої галереї, так і молодого мистецтва й фахової мистецької освіти загалом». 

«Каталог «5 років галереї ЛНАМ» це фіксація п’ятирічної діяльності нашого арт-простору. Цей  час був сповнений яскравими подіями та проектами, які вже зайняли своє місце в хронології мистецькому життя Львова і заслуговують увійти в історію», – додають співкуратори проекту. 

«Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» – проєкт, що отримав підтримку Українського культурного фонду та приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї. На меті проєкту посилити просвітницьку функцію галереї ЛНАМ, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво. 

Нагадуємо, що галерея ЛНАМ – некомерційний арт-простір при ЗВО для підтримки творчих ініціатив молоді, який провадить активну та неперервну діяльність протягом останніх 5 років.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, презентація відбулась у закритому форматі. Мистецькі інституції України можуть отримати безкоштовну копію каталогу. Для цього слід звернутись зі запитом на пошту gallery@lnam.edu.ua.  

Український культурний фонд - державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

«Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

Андрій Вихопень

У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

Михайло Цимбалюк

Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: