12.09.2019, 19:59

У Луцьку встановлять «розумні» зупинки

У Луцьку поставлять 14 «розумних» зупинок, які показують графік руху транспорту і дають можливість заряджати телефони. Більшу частину вартості оплатить Німеччина.

Про це повідомив перший заступник луцького міського голови Григорій Недопад, пише Прямий.

Проєкт «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька» реалізовується разом з німецьким краєм Ліппе. Німеччина виділить на нього 7 мільйонів гривень, які непотрібно буде повертати. Луцьк же заплатить 800 тисяч гривень.

Загалом в місті поставлять 14 «розумних» зупинок і 22 табло.

«Такі зупинки мають карту-схему маршрутів руху транспорту, економне освітлення, дають можливість зарядити мобільні пристрої, оснащені відеокамерами спостереження, можуть мати безкоштовний Wi-Fi, зроблені з антивандальних матеріалів», – розповів Григорій Недопад.

Зупинки планують поставити в найбільш людних місцях. Орієнтовно це трапиться наступного року, після повного провадження електронної системи оплати за проїзд.

Проєкт також передбачає поїздку луцьких чиновників до краю Ліппе, навчання для водіїв і перевізників, розробку стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури до 2024 року, поїздки експертів краю Ліппе до Луцька, розробку веб-сайту та мобільних додатків.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

    Коментар

    Блоги

    Наталя Тимчій

    У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

    Мирослав Дністрянський

    На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

    Андрій Вихопень

    Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: