• Головна
  • Новини
  • У Латвії заявили про збиття винищувачами дрона-порушника

14.08.2026, 09:46

У Латвії заявили про збиття винищувачами дрона-порушника

У Латвії в ніч на 14 серпня оголошували повітряну тривогу та збили безпілотний апарат, що порушив повітряний простір країни – ймовірно, український дрон, що відхилився від курсу.

Вранці 14 серпня у Збройних силах Латвії оголосили, що патрулюючі винищувачі НАТО успішно збили дрон-порушник повітряного простору, який опинився в Латвії внаслідок дії російських засобів радіоелектронної боротьби.

Оголошену раніше повітряну тривогу у п'яти районах країни скасували о 4:50.

"Загроза у нашому повітряному просторі завершилася. Союзницькі винищувачі успішно збили безпілотний літальний апарат", – повідомили у Збройних силах.

Апарат збили над Балвським краєм на північному сході країни.

Речниця об'єднаного штабу ЗС Латвії у коментарі "Латвійському радіо" сказала, що місце перебування уламків апарату відоме, але його поки не розкриватимуть. На місці йде робота відповідних служб.

За її словами, апарат збили на великій висоті, тож уламки могли розлетітися на значну площу.

Громадян у разі виявлення чогось підозрілого просять повідомляти на номер 112.

В офіційних коментарях досі не казали про ймовірну належність дрона, проте відомо, що цієї ночі українські БпЛА знову атакували російський порт Усть-Луга біля Петербурга, найкоротший шлях до якого пролягає повз східні кордони Латвії та Естонії.

ТОП

ФОТО

Відео

Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Сім важливих питань до МОН напередодні початку нового навчального року

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: