15.07.2025, 11:14
У Києві затримали шахрая, який обіцяв "зняти з розшуку" за 20 тисяч доларів
Столичні правоохоронці викрили 35-річного мешканця Київщини, який обіцяв військовозобов'язаним допомогу в ухиленні від мобілізації за 20 000 доларів.
Про це повідомила поліція Києва.
За даними слідства, зловмисник запевняв потенційних "клієнтів", що має впливові зв’язки у територіальному центрі комплектування (ТЦК) та може виключити людину з бази розшуку системи "Оберіг".
Інформацію про свої послуги чоловік поширював через особисті знайомства, а під час передачі першого траншу — 10 тисяч доларів — був затриманий оперативниками.
Фігуранту вже повідомлено про підозру. Йому інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах. У разі доведення вини, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі на лаву підсудних сів працівник ТЦК, який за гроші "виводив" футбольну команду з-під мобілізації.
За темою
- ППО знешкодила 97 зі 119 дронів, якими росіяни атакували Україну
17.06.2026, 09:23
- Окупанти поцілили по кінно-спортивній школі на Сумщині: загинули тварини
17.06.2026, 08:23
- До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
16.06.2026, 18:57
- Зеленський: країни G7 допоможуть пройти зиму, якщо війна триватиме
16.06.2026, 17:47
- Україна посилить захист за допомогою нових безпілотних систем на кордоні з Білоруссю
16.06.2026, 15:54
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні