• Головна
  • Новини
  • У Києві вбили полковника СБУ: поліція розслідує умисне вбивство

10.07.2025, 12:33

У Києві вбили полковника СБУ: поліція розслідує умисне вбивство

У Голосіївському районі Києва 10 липня було вбито полковника Служби безпеки України. Про факт злочину повідомили у пресслужбі СБУ, зазначивши, що наразі проводиться досудове розслідування, а слідчі дії тривають.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про посягання на життя працівника правоохоронного органу. Спільно з поліцією Служба безпеки проводить комплекс заходів для з’ясування усіх обставин злочину та встановлення особи або осіб, причетних до вбивства. Ім’я загиблого офіційно поки не розголошується.

Водночас колишній розвідник Роман Червінський повідомив, що йдеться про полковника Івана Воронича. За його словами, у потерпілого стріляли п’ять разів упритул, після чого нападник зник з місця події. Інцидент стався близько восьмої години ранку.

Це вже не перший гучний злочин, пов’язаний із силовиками у столиці. У червні, як повідомлялось, агент ФСБ намагався організувати замовне вбивство в Києві, а також підпалив автомобіль Героя України. Тоді зрадника було затримано, йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Правоохоронці закликають громадян повідомляти будь-яку інформацію, яка може допомогти у розкритті злочину.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: