• Головна
  • Новини
  • У Києві автомобіль збив військовослужбовицю на блокпості

07.11.2023, 11:09

У Києві автомобіль збив військовослужбовицю на блокпості

Увечері 6 листопада на Броварському проспекті в Києві водій збив військовослужбовицю, яка несла службу на блокпості. Жінку госпіталізували

Про це повідомила пресслужба поліції Києва.

"Як попередньо з’ясували правоохоронці, 66-річний чоловік, керуючи автомобілем  "Рено", рухався по проспекту Броварському зі сторони м. Бровари у напрямку м. Києва. При в’їзді до столиці водій скоїв наїзд на працівницю прикордонної служби, яка несла службу на блокпості та саме переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході", - йдеться у повідомленні.

Унаслідок ДТП жінка дістала тілесні ушкодження, її госпіталізували. Водій пройшов перевірку на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, який показав, що чоловік тверезий.

Відкрито провадження за ч. 1 ст. 286. Триває з'ясування всіх обставин ДТП.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: