09.04.2019, 23:54

У Китаї планують заборонити майнити криптовалюту

Національна комісія з розвитку та реформ Китаю внесла майнінг криптовалют до переліку з 450 видів діяльності які планується заборонити.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Reuters.

Наразі пропозиція урядової організації Китаю перебуває на етапі обговорення, але її поява може свідчити про формування нової політики країни щодо криптовалюти. Наразі Китай є найбільшим у світі ринком з продажів обладнання для майнінгу криптовалюти, попри те, що ця діяльність у країні знаходилась у «сірій зоні», тобто ніяк не регулювалась законодавчо.

Причиною для заборони майнінгу є його шкідливість для довкілля (через значне споживання електроенергії), невідповідність законам Китаю, небезпека, яку ця діяльність несе оточуючим.

«Я вважаю, що Китай просто хоче «перезавантажити» крипто-індустрію так, щоб нею можна було керувати. Такий само підхід китайський уряд застосував щодо Інтернету», — повідомив Джехан Чу, керуючий партнер криптовалютної інвестиційної компанії.

Обговорення нового переліку заборонених видів діяльності у Китаї триватиме до 7 травня, після цього уряд ухвалить остаточне рішення щодо заборони майнінгу.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: