29.03.2019, 18:32

У Франції масово гинуть дельфіни

У Франції зафіксована рекордна загибель дельфінів. З початку року понад 1100 мертвих ссавців викинуло на берег.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Еuronews.

Такий високий рівень смертності особин за такий короткий період вчені фіксують вперше за 40 років. НВО із захисту навколишнього середовища стверджують, що причина криється в збільшенні масштабів промислового рибальства.

За даними Товариства охорони морської фауни, більшість виявлених тварин побували в рибальських мережах і померли від отриманих в них ран.

"Проблема в тому, що дозволені методи рибальства мають деструктивний характер. Вони застосовуються всюди без розбору, навіть в зонах з крихким екологічним балансом, в місцях проживання особин охоронюваних видів. І для вирішення цієї проблеми встановленого контролю явно недостатньо, як і передбачених санкцій за порушення. І в результаті ми маємо безкарність, що само по собі обурливо", - нарікає Ламія Ессемлалі, глава французького відділення Товариства охорони морської фауни (Sea Shepherd).

За підрахунками активістів, наведені вченими дані - це лише 20% від загального числа тих, хто гине в океані тварин ряду китоподібних.

План по їх захисту до кінця року обіцяє реалізувати французька влада, в тому числі - встановити спеціальні звукові пристрої, які будуть відлякувати дельфінів від зон, де промишляють рибалки. 
 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: