• Головна
  • Новини
  • У Фастові збудують новий вокзал замість зруйнованого ворожим обстрілом

08.12.2025, 11:44

У Фастові збудують новий вокзал замість зруйнованого ворожим обстрілом

У Фастові повністю демонтують пошкоджений ворожим обстрілом залізничний вокзал та збудують новий.

Про це повідомив міський голова Михайло Нетяжук.

"За результатами засідання штабу ліквідації наслідків ворожої атаки під головуванням керівника "Укрзалізниці" Олександра Перцовського ухвалено рішення про повний демонтаж пошкодженої конструкції та будівництво нового вокзалу у Фастові.

Проєкт пройде процедуру публічних обговорень – до роботи над ним обов'язково будуть долучені мешканці громади", – написав він у Facebook.

За його словами, на час будівництва нового вокзалу на пероні планується встановити тимчасову модульну конструкцію. Зараз для обігріву пасажирів та організації зони очікування встановлено намет.

Нетяжук зазначив, що після обстрілу через станцію вже почали курсувати пасажирські потяги далекого сполучення. Надалі заплановані роботи з часткового відновлення приміських пасажирських перевезень.

"Залізничники роблять усе можливе, щоб із понеділка сполучення з Києвом працювало у звичному режимі", – підкреслив міський голова.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: