• Головна
 • Новини
 • У Дрогобицькому районі бюджетники ризикують залишитись без зарплати

07.02.2021, 19:35

У Дрогобицькому районі бюджетники ризикують залишитись без зарплати

На Львівщині місцеві органи влади розпочали фінансування захищених видатків та забезпечили фінансування заробітної плати за січень цього року працівникам бюджетної сфери, за яку відповідають.

Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОДА.

"Нагадаємо, що із завершенням реформи адміністративно-територіального устрою, загалом по Україні й на Львівщині зокрема, перед керівниками  місцевих органів влади постало чимало проблемних питань для оперативного вирішення, які стосувалися не лише прогнозування та фінансування з бюджетів, а й організаційно-технічних і правових питань",- зазначили у департаменті фінансів Львівської ОДА. 

Тож  за короткий період часу,  у зв’язку з розмежуванням доходів і видатків між бюджетами, проведено підготовчу роботу та майже завершено передачу бюджетних установ,  які відповідно до законодавства з 1 січня 2021 року фінансуються вже з бюджетів територіальних громад.

До цього заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту фінансувалися з районних бюджетів. Сьогодні ці повноваження разом з фінансовим ресурсом передано територіальним громадам.

"Проте, доволі складна ситуація із зазначеного питання надалі залишається у Дрогобицькому районі та Дрогобицькій міській територіальній громаді. Непорозуміння між органами влади призводять до порушення чинного бюджетного та трудового законодавства. Сподіваємось на оперативне унормування даної ситуації між органами місцевої влади, які є відповідальними перед громадою", - наголосили в департаменті. 

Фото - Дрогобич

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Уляна Парпан

  Виклики віртуальної освіти: суб’єктивний погляд

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: