• Головна
  • Новини
  • У Дрогобичі побільшає знаків, які обмежуватимуть стоянку транспортних засобів

12.08.2022, 16:26

У Дрогобичі побільшає знаків, які обмежуватимуть стоянку транспортних засобів

На вулицях Дрогобича встановлять додаткові знаки, з метою заборони стоянки та хаотичного паркування транспортних засобів.

Відповідне рішення було прийняте на останньому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Мова йшла про декілька локацій в Дрогобичі, де хаотичне паркування автомобілів спричиняє проблему та блокує заїзд до внутріквартальних територій.

На вулиці Богдана Лепкого, біля КП «Дрогобицька лазня» планують встановити додатковий дорожній знак 3.35 «Стоянка заборонена». Відповідне рішення спровоковане скаргою, яка поступила від директора підприємства. У дворі, на прилеглій до лазні ділянці, водії часто паркують автомобілі, чим блокують заїзд на територію підприємства.

Відділ містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради має розробити паспорт майданчика для паркування на цій території.

Додаткові знаки 3.35, які заборонятимуть стоянку транспортних засобів, планують встановити при в’їзді з вулиці Бориславської на провулок Ремісничий, щоб вирішити проблему з хаотично припаркованими автівками, які блокують проїзд іншим транспортним засобам.

Аналогічна проблема існує і з заїздом на вулицю Княгині Ольги з вулиці Володимира Великого. Її також планують врегулювати встановленням додаткового дорожнього знаку.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: