• Головна
  • Новини
  • У ДТП на Хмельниччині одна людина загинула та троє серйозно травмувалися

16.07.2021, 16:59

У ДТП на Хмельниччині одна людина загинула та троє серйозно травмувалися

Аварія сталася сьогодні, 16 липня, на автодорозі «Стрий — Кіровоград — Знам’янка», поблизу с. Голосків.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Хмельницької області.

За попередньою інформацією, 39-річний житель Київської області, керуючи автомобілем «Тойота Хайлендер», виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем «Мерседес S-500» під керуванням 61-річного жителя м. Тернопіль. 

Внаслідок ДТП водій «Мерседесу» від отриманих травм помер на місці події. Водій «Тойоти» та його пасажир, 35-річна жителька м. Київ, а також пасажир автомобіля «Мерседес», 13-річний житель м. Тернопіль, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 286 Кримінального Кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження». 

Наразі слідство триває, встановлюються усі обставини події.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: