25.02.2026, 11:28
У ДБР розповіли деталі ДТП на Львівщині, у якій прокурор збив дитину на смерть
Державне бюро розслідувань повідомило подробиці дорожньо-транспортної пригоди, у якій прокурор здійснив наїзд на неповнолітніх брата і сестру, внаслідок чого загинула 14-річна дівчинка.
Про це повідомляє ДБР.
Дослівно: "Увечері 24 лютого працівники ДБР відразу виїхали на місце події для проведення оперативно-слідчих заходів та вивчення усіх обставини трагічної ДТП".
Встановлено, що 24 лютого близько 19.00 поблизу села Смереків Львівського району автомобіль, за кермом якого перебував 25-річний прокурор Шептицької окружної прокуратури Львівської області, здійснив наїзд на двох неповнолітніх.
Зазначається, що брат та сестра переходили дорогу по пішохідному переходу.
Внаслідок аварії 14-річна дівчина загинула на місці, її 10-річного брата госпіталізували до лікарні.
Під час перевірки ознак алкогольного сп'яніння у водія не виявили.
Подію кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 КК України, яка передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження.
Нагадаємо: Увечері 24 лютого генпрокурор Руслан Кравченка та Львівська обласна прокуратура повідомили, що у Львівській області у четвер ввечері прокурор однієї з окружних прокуратур здійснив наїзд на дитину, внаслідок отриманих травм вона загинула.
"Я беру це провадження під особистий контроль. Зобов'язані забезпечити справедливість", - заявив генпрокурор.
За темою
- У “швидкій” на кордоні з Польщею виявили контрабанду 900 пачок сигарет
09.06.2026, 19:03
- Синоптики попереджають про грози та град у Львові
09.06.2026, 18:05
- На Львівщині переорали популярне макове поле, де масово фотографувалися українці
09.06.2026, 17:57
- Львів розробить концепцію розвитку території ЛАЗу на комунальній землі
09.06.2026, 16:21
- У Личаківському районі Львова облаштовують безбар’єрний медично-освітній квартал
09.06.2026, 15:53
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні