• Головна
  • Новини
  • У Чернівцях пресують депутатів "Слуги народу", які проголосували за відставку голови ОДА

19.09.2021, 12:40

У Чернівцях пресують депутатів "Слуги народу", які проголосували за відставку голови ОДА

Партія "Слуга народу" може відкликати своїх депутатів Чернівецької райради, які голосували за заяву про висловлення недовіри голові облдержадміністрації Сергію Осачуку.

Про це йдеться у заяві обласної організації партії на Facebook-сторінці, - пише Суспільне.

Зазначають, що подібні "політично вмотивовані" рішення суперечать програмі партії та виходять за межі повноважень депутатів райрад.

"До окремих депутатів уже найближчим часом може бути застосована ініціатива про відкликання депутата місцевої ради", — йдеться у дописі.

Раніше голова обласного осередку "Слуги Народу" Олена Лис закликала депутатів від фракції "СН" відкликати голоси під заявою до облради про недовіру голові ОДА Сергію Осачуку.

17 вересня депутати Чернівецької райради підтримали звернення про висловлення недовіри голові ОДА Сергію Осачуку. Рішення передали на розгляд сесії облради.

У коментарі Суспільному експерт з виборчого права Ігор Баб'юк сказав, що висловлювати недовіру голові ОДА можуть дві третини депутатів облради. Їхнє звернення може розглянути уряд. Водночас рішення районної ради не впливає не відставку.

За рішення проголосували 34 депутати райради з 47 присутніх. Серед них — п'ятеро депутатів "Слуги народу". У зверненні йдеться, що Осачук "провалив" кампанію з вакцинації проти коронавірусу, медицина в області недофінансована, а частина об'єктів "Великого будівництва" не здані в експлуатацію. Суспільному Осачук прокоментував, що рішення депутатів є "загостренням політичного наступу".

На фото - Сергій Осачук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: