• Головна
 • Новини
 • У Чернівцях перевізник вимагає підвищити тариф в маршрутках до 9 грн

05.11.2021, 13:59

У Чернівцях перевізник вимагає підвищити тариф в маршрутках до 9 грн

У Чернівцях один з перевізників, який їздить на міських маршрутах, пропонує підвищити тариф на перевезення до дев'яти гривень. Зараз діє тимчасовий тариф у сім гривень.

Про це пише Суспільне.

Як розповів виданню заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль, до виконкому звернулись три приватні перевізники, які подали нові тарифи на перевезення. Пропозиції двох – відхилили, через те, що вони не відповідали нормам законодавства. Водночас пропозицію перевізника "Діліжанс" розглянули.

За його розрахунками, вартість перевезення одного пасажира в середньому складає дев'ять гривень. Тариф вищий, адже зросла вартість запчастин, палива, підвищилась зарплата. Відтак за розрахунками, ціна у сім гривень не дозволяє отримати прибуток.

За словами Крохмаля, підвищувати тариф можна лише за рішенням виконкому. На його засідання 9 листопада це питання не виноситимуть. Спочатку проведуть громадські слухання щодо підвищення тарифу.

У коментарі Суспільному перевізниця Павліна Храпчинська сказала, що зараз має борги через закупівлю зимової резини. Також водії відмовляються працювати за шість-сім тисяч гривень. Вона говорить, що пасажиропотік зменшився на понад третину. Це пов'язує з дистанційним навчанням у школах та вишах.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: