• Головна
 • Новини
 • У Брюховичах відреставрували пам'ятник радянським воїнам

06.11.2019, 11:06

У Брюховичах відреставрували пам'ятник радянським воїнам

У селищі Брюховичі. що біля Львова, відреставрували пам'ятник радянським воїнам.

Про це повідомила Брюховицька селищна рада.

Зокрема, у повідомленні сказано: "За останні кілька років у Брюховичах проведено масштабну роботу щодо відновлення існуючих та встановлення нових історичних пам’ятників: встановлено пам’ятники папі Івану Павлу ІІ, учаснику бойових дій на Сході України, старшому лейтенанту Сергію Невеличуку, облаштовано прилеглі території біля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому та біля Пам’ятного хреста Борцям за Волю України, відреставровано постамент Божої Матері по вул. Лікарській.

Пам’ятник радянським  воїнам, які загинули в боях за визволення селища від німецької окупації у 1944 р., що є на вул. Львівській у Брюховичах, вже давно потребував реставрації, оскільки у жінки-матері, та у воїна, що лежить у неї на руках, повністю були пошкоджені «руки».

За сприяння меценатів селища, місцевих мешканців, селищного голови та місцевих депутатів цілісність пам’ятника було відновлено. На волонтерських засадах відреставрував потрібні елементи пам’ятника львівський скульптор Василь Ярич, виконав роботи по встановленню – Назар Ткаченко.

Ще влітку цього року необхідність відновлення пам’ятника обговорювали із селищним головою Володимиром Доманським представники львівських організацій ветеранів війни.

Володимир Доманський та місцевий депутат Віталій Денега оглянули виконані роботи. Надалі буде проведено роботи з повної реставрації зовнішнього вигляду пам’ятника, заміну титульної таблички та облаштування благоустрою прилеглої території.

Пам’ятник радянським воїнам по вул. Львівській у Брюховичах встановлено у 1956 р. на місці братських могил радянських воїнів, які загинули при визволенні селища від німецької окупації у 1944 р. Список імен воїнів розміщений на табличках на пам’ятнику. Скульптор: Михайло Лисенко".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: