• Головна
  • Новини
  • У Бориславі підліток на мопеді врізався в рейсовий автобус: постраждав пасажир

06.01.2026, 12:41

У Бориславі підліток на мопеді врізався в рейсовий автобус: постраждав пасажир

У понеділок, 5 січня, у місті Борислав на Львівщині сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мопеда та рейсового автобуса. Аварію спричинив 15-річний водій мопеда, який під час обгону не впорався з керуванням

Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.
Обставини ДТП
ДТП сталася близько 14:40 на вулиці Коваліва. Неповнолітній мешканець Борислава керував мопедом Suzuki Lets 3 та рухався у напрямку Трускавця. Під час обгону попутного рейсового автобуса сполученням «Дрогобич — Борислав» підліток не впорався з керуванням і допустив зіткнення з лівим бортом автобуса.
На момент аварії пасажирів в автобусі не було.
Постраждалі та реакція правоохоронців
Унаслідок ДТП травмувався 15-річний пасажир мопеда, 2010 року народження. Його з діагнозом закритий перелом правої ліктьової кістки госпіталізували до Дрогобицької міської лікарні №1.
У поліції повідомили, що за фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Винуватцю ДТП загрожує до трьох років обмеження волі з можливим позбавленням права керування транспортними засобами на той самий строк.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: