• Головна
 • Новини
 • Туристи не повинні почуватися у Львові «царьками», яким усе дозволено, - депутат

18.11.2019, 14:00

Туристи не повинні почуватися у Львові «царьками», яким усе дозволено, - депутат

Туроператори, фірми, які працюють із туристами у Львові, повинні надавати гостям міста памʼятки чинних правил, інформацію про покарання за те чи інше порушення.

Про це заявив під час засідання комісії з туристичного навантаження Львівської міської ради депутат Віталій Свінціцький.

Зокрема, на засіданні розглядали питання доцільності використання кінних карет у місті.

Водночас, на переконання Свінціцького, міська влада має приділяти увагу не лише тому, як працюють місцеві підприємці, що надають послуги з розваг і відпочинку, а й тому, як поводяться у Львові туристи.

«Я хотів би побачити статистику кримінальних справ, адміністративних стягнень за правопорушення, які вчинили туристи у нашому місті. Чому туристи дозволяють собі приїжджати до Львова і порушувати всі правила поведінки, чинні ухвали – кидати петарди, галасувати після 22:00, розпивати алкоголь на вулиці, бігати по площі Ринок у пів голому вигляді? Здебільшого такі випадки закінчуються однаково: туриста максимум можуть забрати до відділку і відпустити, бо це ж гість міста. У результаті, багато туристів почуваються у Львові «царьками», яким усе дозволено», - заявив Свінціцький.

На його думку, місту треба зайняти чітку і принципову позицію щодо покарання для правопорушників.

«Імовірно, багато туристів не знають, які правила діють у Львові. Значить потрібно їх інформувати про це. Для цього можна залучити туроператорів, гідів. Водночас правоохоронці мають належно виконувати свої прямі функції і контролювати порядок у місті, притягати до відповідальності усіх правопорушників – не залежно від того чи це турист, чи місцевий. Інакше Львів буде асоціюватися з містом уседозволених розваг і безкарності. А це, як ми бачили у випадку із кінною каретою, може призводити до справжньої біди і трагедій», - наголосив Віталій Свінціцький.

Нагадаємо, 2 листопада у центрі Львова, на проспекті Свободи, налякані феєрверками коні винесли прогулянкову карету на пішохідну частину і знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчинка з Турки.

Олесю Шиян забрали в реанімацію ОХМАТДИТу. Лікарі поставили їй діагноз:відкритий перелом великої гомілкової кістки, забійно-рвана рана м’яких тканин лівої гомілки та стегна, кровотеча, посттравматичний тромбоз підколінної артерії, гостра ішемія лівої нижньої кінцівки. Згодом 15-річна Олеся Шиян перенесла 7 операцій.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: