09.01.2022, 19:21

Троє поляків загинули у словацьких Татрах

Словацькі рятувальники виявили в неділю в Татрах тіла трьох польських туристів, які у п'ятницю вранці вирушили в гори, щоб підкорити найвищу вершину Татр та загалом Карпат – гору Герлах (2654 м).

Зв'язок з ними був втрачений у п'ятницю, і того ж дня розпочалася рятувальна операція, в якій брали участь словацькі та польські рятувальники, передає Укрінформ із посиланням на  гірничу рятувальну службу Словаччини .

“Після полудня (у неділю – ред.) рятувальники виявили трьох людей під південним муром Малого Герлаха, на жаль, без ознак життя. Наразі тривають невідкладні рятувальні роботи, а потім відбудеться транспортування тіл до населеного пункту Старий Смоковець (територія Словаччини – ред.)”, - йдеться у повідомленні словацьких рятувальників.

Як зазначається, у суботу та неділю велися інтенсивні пошуки, зокрема, з використанням усіх доступних засобів: за допомогою вертольотів, дрону, пристроїв визначення розташування мобільного телефону. До пошуків підключилися польські рятувальники, які за допомогою спеціального пристрою шукали мобільний сигнал у полі, оскільки мобільні телефони зниклих людей все ще були активними.

Причини трагічної події будуть предметом подальшого розслідування.

Як повідомлялося, троє польських чоловіків у п'ятницю вранці вирушили в Батижівецьку долину на території Словаччини, звідки згодом мали розпочати сходження на Герлах. У певному місці вони мали зустрітися з ще одним поляком, але вони не прибули туди у призначений час. Занепокоєний чоловік повідомив про зникнення трьох людей словацьким рятувальникам, і ще до півночі у п'ятницю розпочалася пошуково-рятувальна операція.

На Герлах можуть здійснювати сходження лише особи з відповідною альпіністською підготовкою та спеціальним спорядженням.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: