• Третє «золото» України на Європейських іграх: Анастасія Сапсай, самбо

23.06.2019, 09:02

Третє «золото» України на Європейських іграх: Анастасія Сапсай, самбо

Українська самбістка Анастасія Сапсай здобула вже третє «золото» команди України на II Європейських іграх. У ваговій категорії понад 80 кг вона перемогла грузинську спорсменку Елене Кебадзе.

Про це пише радіо "Свобода".

Раніше 22 червня золоті медалі завоювали Дар’я Білодід і Георгій Зантарая (обидва – дзюдо).

Крім того, за день українці мають також дві срібні (Анастасія Новікова і Олена Сайко, самбо) і одну бронзову (Наталя Смаль, самбо) медалі.

Після першого «медального» дня змагань у білоруському Мінську команда України наразі на четвертому місці – після Росії, Білорусі і Грузії.

Загалом в іграх беруть участь понад чотири тисячі спортсменів із 50 країн, які змагаються в 23 дисциплінах у 15 видах спорту.

Фото - Анастасія Сапсай (у червоному) під час бою з Елене Кебадзе, Мінськ, 22 червня 2019 року