Президент США Дональд Трамп публічно висловив задоволення словами президента РФ Володимира Путіна, який похвалив його за тиск на європейських лідерів.
У своїй соціальній мережі Truth Social американський лідер поділився висловлюванням російського диктатора, де той передбачив, що за президентства Трампа європейські країни будуть змушені підкоритися Вашингтону.
«Я вас запевняю: Трамп з його характером, його наполегливістю наведе там лад досить швидко. Усі вони стануть біля ноги господаря і будуть ніжно помахувати хвостиком. І все стане на свої місця», — заявив Путін.

Колишній радник Трампа з національної безпеки, відставний генерал Герберт Реймонд Макмастер у своїх мемуарах писав, що російський президент мав «майже гіпнотичний вплив» на Трампа, використовуючи його его та бажання отримувати похвалу.
Макмастер наводив випадок, коли у 2018 році, після отруєння в Британії ексспівробітника ГРУ Сергія Скрипаля, Трамп, замість того щоб підтримати жорстку відповідь союзників, розглядав статтю в New York Post із заголовком «Путін хвалить Трампа і критикує політику США». За словами Макмастера, Трамп настільки пишався цією публікацією, що чорним маркером написав на ній вдячну записку і доручив передати її Путіну.
Зазначимо, що нинішній американський лідер неодноразово виступав із заявами, які викликали резонанс серед союзників США. Він відкрито ставив під сумнів необхідність підтримки України у війні проти Росії, хвалив Путіна та лякав світ ядерною війною. У своїх останніх коментарях він також натякнув, що може не допомагати країнам НАТО, які, на його думку, недостатньо фінансують оборону
За темою
- Болгарія більше не постачатиме зброю Україні – Politico
09.06.2026, 18:16
- Норвегія виділить понад 100 млн євро на закупівлю морських дронів для України
09.06.2026, 17:59
- МКС відсторонив головного прокурора Каріма Хана через розслідування щодо сексуальних домагань
09.06.2026, 11:07
- Сили оборони уразили одне з найбільших сховищ нафтопродуктів РФ на Кавказі
08.06.2026, 12:41
- Дрони знову атакували нафтовий термінал "Шесхаріс" у Новоросійську
08.06.2026, 08:41
Обговорення
Світ
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні