• Головна
  • Новини
  • Тернопільщину відвідав  Посол Республіки Пакистан в Україні 

30.01.2022, 15:17

Тернопільщину відвідав  Посол Республіки Пакистан в Україні 

Голова облдержадміністрації Володимир Труш зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Пакистан в Україні паном Ноелем Ізраелем Хохарою. Метою зустрічі є налагодження економічних, культурних, освітніх та інших перспектив розвитку та співпраці між Тернопільщиною та Пакистаном.

Про це повідомили у Тернопільській ОДА.

Як розповів очільник області Володимир Труш, про посилення українсько-пакистанських відносин свідчить активний діалог на найвищому рівні упродовж 2021 року. Досягнуто домовленостей про підготовчу роботу для проведення першого засідання Спільної українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва.

«Тернопільщина - аграрний край та входить у ТОП-5 регіонів України за результатами збору врожаю. Ми маємо значний потенціал експорту сільськогосподарської продукції. За останній рік за соціально-економічними показниками Тернопільщина піднялась у рейтингу з 23-го на 10-те місце. Наразі, основними статтями експорту області в Пакистан є зернові культури, насіння і плоди олійних рослин, а також добрива і хімікати. Розглядаємо можливості посилення нашої співпраці»,- каже Володимир Труш.

Вагомою є і перспектива співпраці в галузі освіти. Так, студенти Пакистану вже навчаються у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського та Західноукраїнському національному університеті.

Як зазначив пан Посол, наша подальша робота буде направлена на зміцнення прямих відносин. Адже сьогодні українці купують пакистанські товари через посередників, а отже, за вищою ціною.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: