• Головна
 • Новини
 • Театральний фестиваль "Золотий Лев" у Львові відбудеться без карнавальної ходи

30.09.2020, 17:20

Театральний фестиваль "Золотий Лев" у Львові відбудеться без карнавальної ходи

Фестиваль "Золотий Лев на вулиці-2020" триватиме у місті з 2 по 4 жовтня. "Золотий Лев” традиційно з початку 1990-х років розпочинався та завершувався карнавальною ходою усіх учасників театрального дійства. Цьогоріч ходи не буде.

За словами керівниці театру “Воскресіння” Галини Ткачук, цього року ходу відмінили у зв'язку з карантинними обмеженнями, пише Суспільне.

“У 2020-му році ходи не буде, а карнавальне відкриття відбудеться на трьох площадках у різних районах міста. Воно об'єднає майже всіх наших учасників. Ми ж просимо дотримуватись карантинних обмежень і дистанції під час вистав. Через пандемію цього року до нас не зможуть приїхати колективи із-за кордону. Тому гратимуть вистави у Львові цього року тільки українські колективи. Та дух театральної феєрії, який кожного року дарує “Золотий лев”, можна буде відчути” — каже Галина Ткачук.

Закордонні театрали все ж долучаться до цьогорічного фестивалю у форматі онлайн. 4 жовтня відбудеться онлайн-дискусія про театральне життя, в якій візьмуть участь директори міжнародних театральних фестивалів з-за кордону та України.

Відкриватиметься фестиваль "Золотий Лев" 2 жовтня одночасно на трьох різних локаціях. Зокрема, о 16.00 на площі перед університетом І.Франка. О 16.40 на площі Ринок, а о 19.30 на території перед Довженко-центром, на Сихові.

Вистави під час фестивалю показуватимуть також на площі перед університетом Франка та на Сихові, а також у дворику Ратуші.

Фестиваль "Золотий Лев" — це найбільший театральний фестиваль в Україні. З 1994 року він має статус міжнародного. Із 1992 року він відбувався на базі театру Воскресіння, а засновником театрального фестивалю був багаторічний директор театру Ярослав Федоришин.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: