27.05.2020, 17:55
Священника УПЦ МП оштрафували на 34 тисячі за порушення карантину на Великдень
Івано-Франківський міськсуд визнав винним священника УПЦ МП у недотриманні карантинних заходів і зобов’язав його сплатити 34 тисячі гривень адмінштрафу.
Про це йдеться у постанові Івано-Франківського міського суду.
«Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 №372239 від 21.04.2020, 21.04.2020 о 08 год 30 хв в м.Івано-Франківську по вул. Чорновола, 6Б, священник УПЦ Московського патріархату всупереч постанови Кабінету Міністрів України №255 від 02.04.2020 року, змін до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року, а саме підпункту 7 пункту 2, провів масові релігійні заходи без забезпечення учасників засобами індивідуального захисту та недотримання санітарних та протиепідемічних заходів, чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 44-3 КУпАП. …Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі дві тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000 (тридцять чотири тисячі) гривень», - йдеться у постанові.
Літургію священник УПЦ МП проводив 21 квітня. На ній були присутні близько 20 осіб, з них до 8 парафіян знаходились у храмі, а решта – на його території. Під час хресної ходи половина вірян була без захисних масок попри те, що священник знав про вимоги карантинних заходів. Також під час освячення люди були без масок і не дотримувались безпечної дистанції.
«З даного приводу визнає свою провину у вчиненому, оскільки як не забезпечив порядок дотримання антикарантинних заходів на території храму під час святкування пасхальних свят», - зазначається у документі.
Відомо, що на судове засідання священник не з’явився попри те, що був повідомлений належним чином.
Постанова Івано-Франківського міського суду може бути оскаржена упродовж 10 днів з дня її винесення.
За темою
- Українським водіям почали виписувати штрафи через «застарілі» посвідчення
06.02.2022, 09:09
- Львів'янина оштрафували на 17 тис. грн за відсутність паспорта при собі
08.12.2021, 13:59
- У Львові оштрафували адміністраторку магазину на 17000 грн за невакциновану продавчиню
29.11.2021, 14:33
- Рада встановила штрафи за продаж ліків дітям
17.11.2021, 13:08
- Штрафи за порушення ПДР: в Україні хочуть запровадити нові правила
15.11.2021, 15:45
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми