• Світоліна виграла турнір WTA і піднялася на 5 місце в рейтингу

09.03.2020, 11:11

Світоліна виграла турнір WTA і піднялася на 5 місце в рейтингу

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Монтерреї (Мексика) з призовим фондом $251,75 тис.

У фіналі змагань посіяна під першим номером Світоліна за 3 години перемогла чешку Марію Боузкову - 7:5, 4:6, 6:4, повідомляє Укрінформ.

Відтак Еліна Світоліна піднялася на дві позиції і посідає п'яте місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) за станом на 9 березня.

Світоліна завдяки виграному титулу в Монтерреї (Мексика) випередила в списку Бьянку Ванессу Андреєску з Канади і голландку Кікі Бертенс, повідомляє Укрінформ.

Даяна Ястремська зберегла 25-у сходинку, Катерина Козлова - 98-а (-2).

Рейтинг WTA очолює австралійка Ешлі Барті, другою йде румунка Симона Халеп, третьою - чешка Кароліна Плішкова, четвертою - американка Софія Кенін.

Це 14-й титул українки за кар'єру і перший після її перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018. Торік Світоліна провела лише один фінал в Турі (на WTA Finals-2019 програла австралійці Ешлі Барті).

Як повідомлялося, у парній сітці турніру в Монтерреї титул завоювала українка Катерина Бондаренко в дуеті з Шерон Фішман з Канади.