19.03.2023, 16:44
Сутичка до крові за віру: на Буковині між вірянами сталась бійка через храм
У суботу, 18 березня, між вірянами Православної церкви України та Української православної церкви сталася сутичка через храм у селі Юрківці, що знаходиться на Буковині
Про це повідомляє Українська Православна Церква у facebook.
Інцидент трапився вчора, 18 березня, в храмі в ім’я святого великомученика Димитрія Солунського в селі Юрківці Чернівецької області. У дописі стверджують, що віряни ПЦУ вибивали двері храму, побили парафіян та захопили храм.
"18 березня 2023 року рейдери "ПЦУ" під час штурму храму в ім’я святого великомученика Димитрія Солунського в селі Юрківці Чернівецької області до крові побили вірян Української Православної Церкви, які захищали своє право на свободу віросповідання", – йдеться в повідомленні.
Також зазначають, що серед вірян УПЦ є поранені – переважно активісти, "які прийшли захоплювати храм УПЦ, підіймали руку на жінок".
У повідомленні зауважують, що поліція ніяк не відреагувала на дану подію.
Тоді як голова громади Віталій Шафер у коментарі Суспільному повідомив, що віряни просто хотіли зайти в храм, але їх не пускали. Речниця нацполіції області Кароліна Маришева своєю чергою заявила, що поліція отримала три виклики та була на місці події, тому грубих порушень не допустили. Один з місцевих жителів травмував палець.
За темою
- 10 тисяч доларів США за незаконний виїзд до Румунії: на Буковині затримали правоохоронця
13.07.2026, 10:03
- На Буковині 19-річний мотоцикліст загинув після зіткнення з відбійником
12.07.2026, 19:33
- На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі
27.06.2026, 11:15
- Сім’я керівника Держгеокадастру на Буковині оформила майно на десятки мільйонів — посадовцю оголосили підозру
26.06.2026, 16:41
- У селі на Буковині скажений кіт напав на сім’ю — усі постраждалі в лікарні
05.06.2026, 17:43
Чернівці
ТОП
У Вроцлаві троє чоловіків побили українську пару: потерпілі заявили про напад через акцент
У Львові чоловік побив відвідувача готелю та заволодів понад 53 тис. грн
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
Неповнолітній мотоцикліст загинув внаслідок ДТП на Львівщині, а його молодша сестра була травмована
Міністр оборони нагородив «Золотим Тризубом» захисницю зі Славська
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні