Вищий антикорупційний суд заочно арештував колишнього міністра оборони України Дмитра Саламатіна та екскерівника ДК “Укрспецекспорт” Дмитра Перегудова, яких підозрюють у розтраті понад 23,87 млн доларів.
Про це пише УНН із посиланням на керівника відділу комунікацій у Вищому антикорупційному суді Олесю Чемерис.
Чемерис підтвердила, що Антикорупційний суд заочно арештував колишнього міністра оборони України та екскерівника ДК “Укрспецекспорт”.
У 2019 році було повідомлено про підозру колишнім керівникам ДК “Укрспецекспорт”, які упродовж 2010-2012 років шляхом зловживання своїм службовим становищем через укладання угоди про співробітництво з іноземною компанією зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах, з метою виключно забезпечення документального оформлення фіктивних господарських відносин та протиправного перерахування грошових коштів без виконання будь-яких робіт та надання послуг ДК “Укрспецекспорт” по зовнішньоекономічних контрактах, заволоділи грошовими коштами на суму 23 870 458 дол.США, що згідно офіційного курсу НБУ на час вчинення злочину становить 190 062 578 грн., тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Водночас у період реалізації злочинного плану по заволодінню вказаними грошовими коштами, один із підозрюваних колишній керівник ДК “Укрспецекспорт” був призначений на посаду керівника ДК “Укроборонпром”, а у подальшому Міністром оборони України.
За темою
- На Закарпатті жінку засудили до 8 років за продаж власних дітей для жебракування
12.06.2026, 19:55
- Адвокатці у справі про вбивство Ірини Фаріон призупинили право на професійну діяльність
10.06.2026, 13:46
- Ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва засудили до п’яти років ув’язнення у справі про багатомільйонний хабар
08.06.2026, 16:51
- На Львівщині військовий через суд домігся виплати мільйона гривень
02.06.2026, 09:25
- На Львівщині засудили жінку, яка за гроші РФ відстежувала ЗСУ
01.06.2026, 18:33
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні