Лефортівський райсуд Москви продовжив термін утримання під вартою до кінця липня всім 24 військовополоненим морякам.
Суд у Москві сьогодні, 17 квітня, залишив до кінця липня під вартою всіх 24 українських моряків, які були затримані російською стороною під час інциденту поблизу Керченської протоки наприкінці листопада 2018 року, передає УНН.
Раніше повідомлялося, сьогодні у Лефортовському районному суді Москви проходили засідання щодо продовження строків тримання під вартою 24 військовополонених українських моряків.
Як повідомляло видання, у МЗС заявили, що українські військовополонений моряки не можуть бути затримані або піддані судовим розглядам з боку іноземних держав відповідно до Конвенції ООН з морського права.
Нагадаємо, 25 листопада 2018 року прикордонні кораблі ФСБ РФ обстріляли та захопили три судна Військово-морських сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів "Бердянськ" і "Нікополь" і рейдового буксира "Яни Капу", які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в Чорному море в порт Маріуполь в Азовському морі.
Після цього 24 українських моряків заарештували в Криму, потім їх перемістили в російські СІЗО в Москві.
За темою
- З лівійської в'язниці в Україну повертаються 14 українських моряків судна "Рута"
19.06.2020, 09:17
- Захоплені українські катери повертають Україні
17.11.2019, 12:42
- На львівському вокзалі зустріли звільненого моряка Андрія Оприска. Фото
19.09.2019, 08:33
- Зустріч лідерів «нормандської четвірки» відклали через Росію
13.09.2019, 23:53
- Московський суд залишив під вартою всіх українських моряків до жовтня
21.08.2019, 21:45
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні