23.07.2021, 12:46

Суд поновив пам'яткоохоронця Василя Петрика на посаді

Суд задовольнив апеляцію пам'яткоохоронця та його адвокатів.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід". 

У п'ятницю, 23 липня, Львівський апеляційний суд розглянув апеляцію пам'яткоохоронця Василя Петрика щодо відсторонення його від державної посади. Раніше таке рішення прийняли у Галицькому суді Львова Ірина Волоско. Нині на засіданні головувала на засіданні суддя Ірина Партика.

Захист аргументував апеляцію тим, що у Василя Петрика немає інших засобів, аби утримувати сім'ю, а також станом на час обвинувачення не займав державної посади. Крім того, рішення про відсторонення негативно вплине на роботу управління, яке очолює Василь Петрик.

На засідання з'явилася слідча та прокурор, котрі не підтримували апеляцію.

В результаті апеляційний суд вирішив задовольнити апеляцію Василя Петрика і вже від завтра чоловік повертається до виконування своїх обов'язків.

Нагадаємо, керівника управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Василя Петрика підозрюють у привласненні державних коштів. Як припускає Василь Петрик, усе через те, що він відстоює інтереси Миколаївської фортеці – унікальної для Львівщини пам'ятки.

16 червня відбувалося судове засідання у справі Василя Петрика. "Шукайте собі іншу пісочницю" та "Збережемо Миколаївську фортецю" – з такими лозунгами під стіни суду прийшли десятки активістів. Вони прийшли підтримати Василя Петрика, а також історичну пам'ятку.

16 червня у Галицькому суді Львова обрали запобіжний захід держслужбовцю ЛОДА Василю Петрику. Його засудили на два місяці тримання під вартою із правом внесення застави – 567 тис. Грн.

Родина Василя Петрика просила допомогти зібрати суму застави.

17 червня за пам'яткоохоронця Василя Петрика внесли заставу. А вже ближче до вечора він покинув стіни СІЗО.

6 липня Галицький районний суд Львова відсторонив від посади Василя Петрика.

Сторона захисту подала апеляційну скаргу, яку мали розглянути 13 липня. Втім через неявку прокурорів засідання не відбулося.

Фото - Твоє місто

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: